Srpen 2013

Pozvánka na 8. ročníkfestivalu Libušsko-Písnicka Nota

29. srpna 2013 v 12:54 | Eva Kroupová |  Libušsko - Písnická Nota

Ženský pěvecký sbor Nashira a městská část Prahy 4 srdečně zve širokou veřejnost na 8. ročník festivalu Libušsko-Písnická Nota, který si dává za cíl propagovat zpěv a radost z hudby. Přijďte se nechat pohladit na duši a vychutnat si písně klasické i moderní. Akce sezúčastní sedm hudebních seskupení, jmenovitě: DULCIA CARMINA (Slavonice), JÍLOVSKÝ KOMORNÍ SBOR (Jílové u Děčína), KOMORNÍ SBOR LIBUŠE (Praha Libuš), MYŠÁCI (Praha), NASHIRA (Praha), PĚTIKLÍČ (Praha) a dětský sbor SVÍTÁNÍČKO (Praha).
Pořadatelský sbor Nashira byl založen v roce 2006 společenstvím nadšenek ke zpěvu. Během let se postupně složení obměňovalo, láska k hudbě ale v srdci tělesa zůstala nepozměněná. Nashira sestává z dívek i žen všech věkových kategorií a v repertoáru má písně klasické, lidové, ale i jazzové a jemně si pohrává s hebrejskými písněmi.
Událost se bude konat od 15 hodin v libušské sokolovně. Hlavní koordinátorkou je Ema Máchová, jež je zároveň sbormistryní Nashiry. Festival má podporu také od Unie českých pěveckých sborů a fotografie a reportáž mimoňské televize Mitel.tv z předchozích ročníků jsou ke zhlédnutí na www.nashira-sbor.blog.cz. Pro diváky i účastníky zde bude otevřený bufet.
Nechte se vtáhnout do atmosféry pěvecké harmonie, Nashira s ostatními účastníky se těší na vaši návštěvu!